Matematyczne szanse na awans..

Jak już chyba każdy wie.. Szanse na awans naszego zespołu są bardzo małe, zaprzepaściliśmy sobie tę szanse dwoma nieszczęsnymi remisami z rzędu.. 30.04 1-1 Mąkolno, 7.05 2-2 Tłumaczów. Oby dwa spotkania były podobne, w każdym z nich nasz zespół przeważał całe spotkanie, lecz wyniki spotkań nie zadawalały naszych zawodników.. W drugim spotkaniu z Granicą Tłumaczów (dom), to był mecz o "wszystko", gdyby nasz zespół w tym meczu dowiózł 3 punkty do końcowego gwizdka, byłaby jeszcze duża szansa na awans Huraganu, jednak bramka gości z rzutu wolnego w 86 minucie zmieniła cały obraz końca ligi.. Pozostaje nam walka do końca, żeby jeszcze pokazać na co nas stać! i wiara w to, że wicelider ligi straci punkty w swoich meczach, a my wygramy wszystkie spotkania do końca ligi !

14.05 nasz zespół nie rozegra zaplanowanego spotkania, ponieważ zespół z Ołdrzychowic wycofał się z ligi. Huragan będzie miał zapisanego walkowera za ten mecz. Do końca ligi pozostały 4 kolejki spotkań.