Niwa na inauguracje.

W inauguracyjnej kolejce sezonu 2016/2017 nasza drużyna rozpocznie „bitwe” o A KLASE na własnym boisku z drużyną ZRZESZENI NIWA.

W naszej drużynie doszło do kilku roszad. Z drużyną pożegnali się:Arkadiusz Ziental który odszedł do drużyny ATS Wojbórz,Paweł Stelmach zasilił Słowianin Wolibóz,a funkcji trenera od 1 lipca nie piastuje Piotr Guja. Całej trójce gorąco dziękujemy za występy w naszej drużynie oraz życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym i sportowym. Natomiast nasz kadra wzmocniona została kilkoma nowymi nazwiskami tj. Kamil Kimaczyński (GRANICA), Paweł Macioszek, Damian Smusz i Michał Śniosek (KALENICA), Robert Greber (BIERKOWICE) Patryk Jakotochce oraz Mateuz Curlej.

W drużynie naszego rywala również doszło do kilu poważnych roszad. Najważniejszą jest powrót do drużyna grającego trenera, Wojciecha Kozika. Nasi rywale wzmocnili się również kilkoma nowymi graczami są to : Piotr Janowski, Krzysztof Baj, Michał Nadrowski oraz Dawid Horbajczuk .

W sezonie 2015/2016 przegraliśmy na własnym boisku dość niespodziewanie z drużyną z Niwy 0:2 po bramkach Damiana Kopacza oraz Piotra Wacha.

Liczymy że nasza drużyna z przytupem rozpocznie rozgrywki 2016/2017 i zainkasuje 3 punkty.

HURAGAN – ZRZESZENI NIEDZIELA - 04.09.2016 godz. 16:00