Informacje z klubów !

Z niecierpliwością czekamy na rundę rewanżową sezonu 2014/2015 o mistrzostwo klasy "B", jednak chciałbym udostępnić informacje dla Was co dzieje się w innych klubach: jakie cykle przygotowań mają inne zespoły. Niestety nie wszystkie informacje udało mi się zebrać. Zapraszam do krótkiej lektury!

HURAGAN BOŻKÓW

Treningi: Wtorek/ Czwartek (Boisko, Hala, Orlik)
Sparingpartnerzy: Łomniczanka Stara Łomnica (klasa "A" 10:7), Kryształ Stronie Śląskie (klasa "A" 4:5), Orlęta Krosnowice (klasa "A"), KS Polanica Zdrój (klasa "A"), Inter Ożary (klasa "A"), MLKS Radków (klasa "A" mecz się nie odbył - będzie inny termin spotkania).

LKS BIERKOWICE

Treningi: 12 stycznia rozpoczęli na hali sportowej w Wojborzu oraz na Orliku w Ścinawce Dolnej
Sparingpartnerzy: Włókniarz Głuszyca (klasa "A") - Niedziela 22.02.2015 godz. 14.00

ZAMEK TRZEBIESZOWICE

Treningi: 4 lutego rozpoczęli swoje pierwsze przygotowania.
Sparingpartnerzy: 8.02. Sudety Międzylesie (klasa "A" - brak wyniku), 22.02. Łomniczanka Stara Łomnica (klasa "A"), 28.02/01.03 Czarni Wałbrzych (klasa "A"), 8.03 Trojan Lądek Zdrój (klasa "O"), 15.03 Śnieżnik Domaszków (klasa "A"), 22.03 Zamek Gorzanów

GRANICA TŁUMACZÓW

Treningi: 17.01 rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej na Orliku w Tłumaczowie oraz na hali sportowej w Ścinawce Średniej. Treningi są planowane w sobotę i we wtorek.

LUKS CZERMNA

Treningi: 17.02 rozpoczęli na Orliku w Kudowie Zdrój. Trenują 2x w tygodniu.

ZRZESZENI NIWA

Treningi: 18.01 rozpoczęli w hali sportowej w miejscowości Szczytna.

SPARTA STARY WALISZÓW

Treningi: 26.01 rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Trenują 2x w tygodniu.

Kalenica Jugów/Słowianin Wolibórz/WLKS Wambierzyce/Lechia Ołdrzychowice/ATS Wojbórz - brak informacji.