Podsumowanie kolejki nr 11

SPARTA STARY WALISZÓW - GRANICA TŁUMACZÓW 2:0
(Szydło, Kozioł)

W ostatniej kolejce sezonu jesiennego gospodarze spokojnie pokonali na własnym boisku Granicę Tłumaczów 2:0. Spotkanie w pierwszej połowie stało na bardzo słabym poziomie a wynik do przerwy był bezbramkowy. Po zmianie stron Granica za wszelką cenę próbowała zdobyć gola, lecz w 60 minucie spotkanie Sparta wychodzi na prowadzenie. Z 16 metrów zza pola karnego strzela Szydło nie dając żadnych szans bramkarzowi gości. Gospodarze mogli podnieść wynik spotkania na 2:0 gdyby zawodnik strzelił z rzutu karnego. Co i nie udało się z karnego udało się pod koniec spotkania. Po błędach Granicy gospodarze wychodzą na prowadzenie 2:0 i nie oddajągo do końca spotkania.

ZAMEK TRZEBIESZOWICE - LUKS CZERMNA 4:0
(???)

Pewne zwycięstwo odnieśli zwodnicy z Trzebieszowic nad LUKS-em wygrywając 4:0.Jednak pierwsza połowa była bardzo wyrównana i wynik do przerwy był na tablicy 0:0. Gospodarze pierwszego gola zdobyli dopiero w 65 minucie po składnej akcji. Następnegopo rzucie karnym i worek z bramkami się rozwiązał. Pod koniec spotkania strzelili jeszcze dwa gole i zdecydowanie odnoszą zwycięstwo nad drużyną Pani Teresy Puk.

HURAGAN BOŻKÓW - ZRZESZENI NIWA 4:0
(2x Ziental, Kowalczyk, Ł. Kurasz)

Dziewiąte zwycięstwo odnieśli zawodnicy trenera Piotra Guji w sezonie. Tym razem pokonali outsidera ligi Zrzeszonych Niwa 4:0. Dwie brami po raz kolejny strzelił Arkadiusz Ziental, a po jednej dołożyli Kowalczyk i Łukasz Kurasz. Gospodarze prowadzenie objęli dopiero w 42 minucie spotkania po bramce Arka i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron bożkowianie zdobyli jeszcze trzy bramki i pewnie pokonali zespół z Niwy. Zapewniają sobie tym samym mistrza jesieni.

WLKS WAMBIERZYCE - LKS BIERKOWICE 0:3
(2x Milewski, Obolewicz)

Bardzo pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Piotra Hirchilla w meczu z WLKS-em Wambierzyce wygrywając 3:0. Warto dodać, że do drużyny LKS-u dołączył Paweł Milewski (poważna kontuzja), który w tym spotkaniu zdobył dwa gole, a jednego dołożył dobrze znany Leszek Obolewicz. WLKS wzmocniony dobrymi zawodnikami po raz kolejny nie potrafił wygrać bardzo ważnego spotkan

ATS WOJBÓRZ - KALENICA JUGÓW 0:2
(Niemczyk, Koprowski)

Na ciężkim terenie w Wojborzuudało się Kalenicy Jugów zdobyć komplet punktów. Jak na kandydata do awansu nie zawiedli tym razem swoich kibiców i wygrali zasłużenie z ATS-em 2:0. Po jednej bramce zdobyli Koprowski oraz Niemczyk.

SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - LECHIA OŁDRZYCHOWICE3:0 *

Goście nie dojechali na spotkanie do Woliborza, także walkower na korzyść gospodarzy.

DANE KOLEJKI:

Strzelone bramki : 18
Strzelone bramki u siebie: 10
Strzelone bramki na wyjeździe: 5
Najwyższa wygrana/porażka: Huragan Bożków - Zrzeszeni Niwa 4:0, Zamek Trzebieszowice - LUKS Czermna 4:0
Najwyższy remis: brak
Najwięcej bramek w meczu:Huragan Bożków - Zrzeszeni Niwa 4:0, Zamek Trzebieszowice - LUKS Czermna 4:0