Strzelcy Ligowi !
KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO 9KOLEJKACH LIGOWYCH "B" KLASA GR.I
14 bramek
Łukasz Porębski - Zamek Trzebieszowice
12 bramek
Mateusz Juszczyk - LKS Bierkowice
10 bramek
Kamil Porębski - Zamek Trzebieszowice
9 bramek
Przemysław Wiejkut - LUKS Czermna
8 bramek
Paweł Niemczyk - Kalenica Jugów
Arkadiusz Ziental - Huragan Bożków
Daniel Kruk - Sparta Stary Waliszów
Paweł Matuszewski - WLKS Wambierzyce
6 bramek
Krzysztof Czarnowski - Słowianin Wolibórz
Patryk Kapłon - WLKS Wambierzyce
Leszek Obolewicz - LKS Bierkowice
5 bramek
Krzysztof Urban - Zamek Trzebieszowice
4 bramki
Patryk Michorczyk - Zamek Trzebieszowice
Kamil Orwat - Granica Tłumaczów
Wojciech Kozik - LKS Bierkowice
Krzysztof Szpila - LUKS Czermna
Mirosław Karpierz - Granica Tłumaczów
Tomasz Łysionek - Lechia Ołdrzychowice
Łukasz Marusiak - Słowianin Wolibórz
3 bramki
Mariusz Kowalczyk - Huragan Bożków
Marcin Bazelak - Kalenica Jugów
Michał Grygierczyk - Kalenica Jugów
Tomasz Koprowski - Kalenica Jugów
Piotr Podwalny - Sparta Stary Waliszów
Cyprian Kurpiel - WLKS Wambierzyce
Karol Meisner - Lechia Ołdrzychowice
Kamil Jamróz - LKS Bierkowice
Grzegorz Wawrynowicz - Zrzeszeni Niwa
Adam Wilczek - Granica Tłumaczów
Marcin Mierzwa - LUKS Czermna
Tomasz Pieróg - Słowianin Wolibórz
Grzegorz Czepiel - Słowianin Wolibórz
2 bramki
Łukasz Kurasz - Huragan Bożków
Paweł Fornal - Huragan Bożków
Michał Kurasz - Huragan Bożków
Patryk Ptaszkiewicz - Huragan Bożków
Wojciech Szwiec - Granica Tłumaczów
Bartosz Mackiewicz - Zrzeszeni Niwa
Krzysztof Wyrębak - Kalenica Jugów
Mariusz Wątroba - Kalenica Jugów
Kacper Bełch - Kalenica Jugów
Sławomir Osicki - Słowianin Wolibórz
Tadeusz Śledź - LUKS Czermna
Dawid Drzewiecki - LUKS Czermna
Konrad Kulbaka - LKS Bierkowice
Michał Potaczek - LKS Bierkowice
Daniel Siemiński - Słowianin Wolibórz
Grzegorz Górecki - WLKS Wambierzyce
Ziemowit Cichacki - WLKS Wambierzyce
Jarosław Zaręba - WLKS Wambierzyce
Grzegorz Mulka - WLKS Wambierzyce
Jacek Olszowy - LUKS Czermna
Mateusz Kozioł - Sparta Stary Waliszów
Piotr Smyk - Lechia Ołdrzychowice
Grzegorz Goławski - Zamek Trzebieszowice
Marcin Sałdyka - Zamek Trzebieszowice
1 bramka
Paweł Woś - Lechia Ołdrzychowice
Maciej Miszczak - WLKS Wambierzyce
Dawid Ziental - WLKS Wambierzyce
Jakub Sołtysik - WLKS Wambierzyce
Waldemar Frąk - WLKS Wambierzyce
Piotr Hirchill - LKS Bierkowice
Piotr Nosek - LKS Bierkowice
Damian Smusz - Kalenica Jugów
Michał Śniosek - Kalenica Jugów
Łukasz Serafin - Kalenica Jugów
Dawid Sypień - Kalenica Jugów
Damian Jach - LKS Bierkowice
Paweł Wójcik - LKS Bierkowice
Krzysztof Graszkiewicz - Kalenica Jugów
Paweł Palij - Zrzeszeni Niwa
Filip Pankiewicz - Słowianin Wolibórz
Sławomir Osicki - Słowianin Wolibórz
Przemysław Dobosz - Słowianin Wolibórz
Krzysztof Engler - Granica Tłumaczów
Daniel Błachut - Granica Tłumaczów
Piotr Wach - Zrzeszeni Niwa
Paweł Chrystowski - Zrzeszeni Niwa
Michał Kachel sam. - Zrzeszeni Niwa
Maciej Dankiewicz - Zamek Trzebieszowice
Michał Wojtaszek - Zamek Trzebieszowice
Paweł Kruk - Sparta Stary Waliszów
Andrzej Szkwarek - Sparta Stary Waliszów
Piotr Szydło - Sparta Stary Waliszów
Marcin Bytomski - Huragan Bożków
Dawid Dudzik - Huragan Bożków
Mateusz Curlej - Huragan Bożków
Łukasz Tomasik - Huragan Bożków
Adam Serafinowicz- Huragan Bożków
Marcin Norek - Huragan Bożków
Andrzej Cyngiel - Huragan Bożków
Piotr Kwiatkowski - Huragan Bożków
Daniel Jagiełło - LUKS Czermna
Dawid Maszczak - LUKS Czermna
Karol Stępień - LUKS Czermna
Damian Bury - Lechia Ołdrzychowice
P.S. - Brakuje strzelców Słowianina Wolibórz i oczywiście ATS-u Wojbórz !!! Proszę o sprawdzenie i podanie dokładnych danych w klasyfikacji w komentarzach !!!
Komentarze