Wymęczone 3 pkt!

Po ciężkim meczu w Trzebieszowicach z miejscowym "Zamkiem" zasłużenie inkasujemy 3 pkt! Bramki dla naszego zespołu strzelili K.Klimaczyński, Ł.Kurasz-rzut wolny oraz M.Curlej-rzut karny...     Od początku meczu nasz zespół przejął inicjatywę i kierował grą, ale niestety nic z tej przewagi  nie wynikało. Dopiero w 23min. po podaniu Ł.Kurasza K.Klimaczyński pewnie pokonał strzałem w długi róg bramkarza gospodarzy. Po strzelonej bramce wydawało się, że nasz zespól pójdzie za ciosem, ale niestety 1min. później błąd naszego bramkarza i stopera wykorzystał zawodnik gospodarzy i pewnym strzałem do pustej bramki doprowadził do remisu. Po straconej bramce nasz zespół ruszył do ataków ,ale niestety po zagraniu ręką naszego zawodnika w naszym polu karnym w 40min. sędzia bez wahania podyktował rzut karny ,który zawodnik "Zamka" bez problemu zamienił na bramkę. Mimo starań naszych zawodników wynik do przerwy się nie zmienił i to gospodarze do przerwy prowadzili 2-1! Na drugą połowę Huragan wyszedł mocno zmotywowany aby jak najszybciej odrobić straty. Mimo dużej przewagi dopiero w 60 min. meczu udało nam się doprowadzić do remisu, a pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Ł.Kurasz.. Po strzelonej bramce rzuciliśmy się na gospodarzy  ,aby objąć prowadzenie i w 82min. M.Bytomski zostaje faulowany w polu karnym i sędzia bez wahania wskazuje na wapno, które pewnie wykorzystuje M.Curlej! Mimo ataków gospodarzy w końcówce udaje nam się zdobyć upragnione zwycięstwo i po 2 meczach mamy komplet pkt.! Brawo dla naszych zawodników , którzy dzisiaj dali z siebie wszystko i pokazaliśmy, że jesteśmy jednym z głównych kandydatów do awansu!

skład Huraganu: R.Greber 1, M.Bytomski(c) 11, M.Curlej 18, P.Jakotochce  17(K.Kępa 8 46.min.(A.Serafinowicz 10 75min.), M.Jówko 16, K.Klimaczyński 14 (D.Dudzik 3 60min.), Ł.Kurasz 7, M.Kurasz 4 (M.Ziental 23 60 min.), P.Macioszek 20, M.Norek 5, M.Sworniowski 2