Podsumowanie kolejki nr 10

LUKS CZERMNA - SPARTA STARY WALISZÓW4:4
(2x Wiejkut, Szpila, Stępień -3X D. Kruk, Szydło)

Dużo bramek mogli obejrzeć kibice w Czermnej, a także zobaczyć ciekawe widowisko jakie sprawiły obydwie drużyny. Goście wykorzystali katastrofalne oraz indywidualne błędy LUKS-u oraz zdobyli dwie bramki z rzutów karnych. Jako niżej notowany rywal dobrze sobie poradził z rosłymi graczami gospodarzy. Hat-trickiem popisał się drugi raz z rzędu Daniel Kruk. Dla gospodarzy dwa trafienia zdobył ich najlepszy strzelec Przemysław Wiejkut.

ZRZESZENI NIWA - ZAMEK TRZEBIESZOWICE 1:6
(Chrystowski - 3x K. Porębski, 2xUrban, Wojtaszek)

Tęgie lanie dostali po raz kolejny zawodnicy z Niwy. Tym razem katem okazał się zespół z Trzebieszowic - Zamek, który pokonał pewnie i wysoko ostatni zespół w tabeli. Hat - trickiem popisał się po raz kolejny Kamil Porębski, który ma już na koncie 10 goli. Niwa zdołał doprowadzić do remisu w 35 minucie spotkania i dociągnąć taki rezultat do przerwy. Jednak po zmianie stron worek z bramkami otworzył wątpliwy rzut karny, którego autorem był Krzysztof Urban.

LECHIA OŁDRZYCHOWICE - HURAGAN BOŻKÓW0:2
(M. Kurasz, Ziental)

Bożkowianie w tym spotkaniu byli lepsi i zasłużenie wygrali mecz. Mnóstwo sytuacji do strzelania mieli podopieczni trenera Guji, lecz tylko dwa strzały znalazły światło do bramki. Piękną bramką popisał się Michał Kurasz po podaniu Mateusza Curleja. Ósmą bramkę w tym sezonie zdobył Arkadiusz Ziental, który ustalił wynik na 0:2 dla Huraganu.

GRANICA TŁUMACZÓW - WLKS WAMBIERZYCE 0:2
(Matuszewski, Frąk)

Bardzo słabe widowisko zaprezentowała Granica Tłumaczów swoim kibicom. Po bezbarwnej grze komplet punktów pojechał do Wambierzyc. Gospodarze oddali tylko dwa celne strzały na bramkę Rosiaka. Goście skrzętnie wykorzystali słabą dyspozycję Granicy i zasłużenie wygrali spotkaniederbowe. Jedną z bramek zdobył Paweł Matuszewski były zawodnik Huraganu Bożków.

LKS BIERKOWICE - ATS WOJBÓRZ 4:1
(2x Juszczyk, Obolewicz, Kozik - ???)

Podopieczni trenera Piotra Hirchilla, po raz kolejny punktują i trzymają się mocno czołówki. Tym razem pokonali ATS Wojbórz aż 4:1. Dwie bramki zdobył najlepszy strzelec LKS-u Mateusz Juszczyk. Można powiedzieć, że derby dla LKS-u. Natomiast goście po efektownej wygranej w poprzedniej kolejce nie popisali się zanadto i zanotowali kolejną porażkę.

KALENICA JUGÓW - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ0:3*(0:2)

Słowianin prowadził z gospodarzem meczu 2:0 do przerwy. Jednak druga połowa spotkania się nie odbyła ponieważ sędzia został uderzony (pobity) przez miejscowych kibiców. Spotkanie zostało przerwaneprzez arbitra głównego, który pokazał Kalenicy dwie czerwone kartki: jedna za niesportowe zachowanie Michała Grygierczyka, a druga za faul Łukasza Serafina.Został ogłoszony walkower na korzyść gości.